תפריט
X
image

מדוע חשוב ליווי של עורכי דין בקניית דירה

מזל טוב! הגעתם לשלב שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם לרכוש דירה חדשה וכעת לאחר קבלת המשכנתא, אתם פונים לרכוש דירה ראשונה ויחידה מקבלן.

עם זאת חשוב לדעת כי ברכישת נדל"ן מכל סוג ובעיקר ברכישת דירה חדשה, חשוב לקבל סיוע של אנשי המקצוע כמו שמאים, יועצי פנסיה ובעיקר סיוע של עורך דין העוסק בנדל"ן.

אבל מדוע סיוע כזה הינו חשוב במיוחד? כל הסיבות בהמשך.

רכישת דירה מקבלן היא אחד הצעדים בחיים שמצריכים יותר תשומת לב תוך שצעד זה נחשב ענק המלווה בהוצאת סכום כסף שנחשב הון רב עבור רבים מרוכשי הדירות.

בשל כך חשוב לקבל הדרכה צמודה מעורך דין מקצועי המומחה בנדל"ן, שילווה אתכם בכל לאורך כל הדרך וימנע מכך הפסדים של כסף וביצעו שגיאות בתהליך.

מלבד זאת, אחת הסיבות לכם שרבים בוחרים בעורך דין לעסקת הרכישה היא משום שליווי של עורך דין יסייע לכם להתמודד עם עסקאות מורכבות, ליווי כזה יבטיח עסקה שתטיב עמכם, הוא יהיה מעולה לבדיקה החוזה וביצוע שינויים במידת הצורך כמו גם שהוא יקנה לכם בטחון בעת התהליך.

אבל כיצד עורך דין נדל"ן יכול לסייע לכם בתהליך?

עורך דין זה יוכל לעזור לכם לבדוק את יכולות המימון שלכם, הוא יבדוק האם ישנו דיור חלופי שתוכלו להשתכן בו עד שביתכם החדש יהיה מוכן, הוא יקנה לכם בדיקה מקצועית ודקדקנית של חוזה הנדל"ן שלכם, וכמובן שהוא יבדוק את החוזה מול המוכר הפרטי או מול הקבלן לפרטי פרטים.

בנוסף עורך דין נדל"ן יבדוק עבורכם את מצב זכויות הקרקע של הדירה, וזאת כדי לבדוק אם על הקרקע זיקות או עיקולים כמו גם שעבודים ושאר היטלים אשר בגינם תחויבו בתשלום דמי חכירה.

עורך דין נדלן יבצע עבורכם את החישובים של המיסים אותם תצטרכו לשלם בתהליך והוא יוכל לבדוק יותר אודות העסקה כמו גם על הקבלן וזאת כדי שתוכלו להיות בטוחים כי הרכישה הינה כדאית ובטוחה.

לסיכום, עורך דין נדל"ן הוא איש מקצוע אשר יסייע לכם לבדוק את כלל הפרטים בעת עסקת הרכישה כמו  פרטים בחוזה, עיגון ומימוש סיכומים בעל פה, רישום הדירה בטאבו, בדיקה מקיפה של תנאי החוזה, הוא יבדוק עבורכם פרטים במידה ויעשו שינויים בדירה, יסייע לכם להבין את מחיר הדירה הסופי, תנאי התשלומים לקבלן, יעזור לכם לבצע רישום הדירה בלשכת רישום המקרקעין  כמו גם שהוא ילווה אתכם במקרים של מסירת הדיור באיחור או הפסקת הבנייה.

No Tag have Found!
חזור לעמוד הבית
חברות חדשות באתר
יוני 18, 2016
יולי 5, 2018
יוני 18, 2016
עורכי דין חדשים
יוני 18, 2016
יולי 15, 2018
יוני 18, 2016
ניוזלייטר

הירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל את החדשות העדכניות ביותר.

© כל הזכויות שמורות לאינדקס עורכי דין בישראל אינדקס עורכי דין.

שינוי גודל פונט
ניגודיות